2023 yılı faaliyet programında yer alan ve 15-21 Mayıs tarihleri ortasında Çin Halk Cumhuriyeti’nin Şanghay kentinde düzenlenen Dünya Kupası 2. Ayak yarışı sona erdi.
Mete Gazoz ve Fatma Maraşlı’dan oluşan Klasik Yay Karışık Ulusal Kadro bronz madalya; Batuhan Akçaoğlu, Emircan Haney ve Yakup Yıldız’dan oluşan Makaralı Yay Erkek Ulusal Grubu bronz madalya; İpek Tomruk, Hazal Burun ve Irmak Yüksel’den oluşan Makaralı Yay Bayan Ulusal Kadrosu bronz madalya kazandı.
![](https://i4.hurimg.com/i/hurriyet/75/770x0/6469f4234e3fe10e7ccc6d08.jpg)
İpek Tomruk ise Makaralı Yay Bayan kategorisinde 4. oldu.
Yorum Yok