Sportif çift
Begüm Kütük ve Erdil Yaşaroğlu evvelki gün Bebek kıyısında yürüyüş yaparken görüntülendi. Uyumlu spor giysileriyle dikkat çeken ikili, Bebek-Kuruçeşme ortasında tıp attı. Begüm Kütük, “Arkadaşlar çok terledim. Müsaadenizle diğer vakit konuşuruz” diyerek yürüyüşüne devam etti.
![](https://i4.hurimg.com/i/hurriyet/75/770x0/6461c2fb4e3fe11af8f97283.jpg)
Bebek’te yürüyüş
Beşiktaş Kulübü Eski Lideri Fikret Orman ve sevgilisi Tuğba Coşkun evvelki gün Bebek’te yürüyüş yaparken görüntülendi. İkiliye, Tuğba Coşkun’un ömür koçu olan kardeşi Şeyda Çoşkun da eşlik etti.
![](https://i4.hurimg.com/i/hurriyet/75/770x0/6461c2fb4e3fe11af8f97285.jpg)
Yorum Yok