Teknik yönetici Jorge Jesus idaresinde Can Bartu Tesisleri’nde gerçekleştirilen idman, salonda yapılan kuvvet ve dayanıklılık çalışmalarıyla başladı. Akabinde alana geçen sarı-lacivertli oyuncular, koşu, ısınma ve çabukluk çalışmalarıyla devam ettirdikleri antrenmanda 5’e 2 top kapma ve pas çalışmaları yaptı. Dar alanda çift kale maçla devam eden idman taktiksel ve ferdi çalışmalarla tamamlandı. Sarı-lacivertli grupta; Atilla Szalai, Gustavo Henrique ve Miha Zajc ekiple çalışmalara başladı.
Hazırlıklarını yarın yapacağı idmanla tamamlayacak olan Fenerbahçe, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkacak özel uçakla Sivas’a hareket edecek.
![](https://i4.hurimg.com/i/hurriyet/75/770x0/644fe61c4e3fe1114486262b.jpg)
Yorum Yok